جام صبوح
صلی الله علیک یا حسن بن علی ایها المجتبی ( علیه السلام) 
قالب وبلاگ

چند روز پیش بالاخره بعد از مدت ها تصمیم گرفتم که یه سر و سامونی به رایانه شخصی ام بدهم . مدت ها بود که مطالب همینطور بی حساب و کتاب جمع شده بودند. یا علی رو گفتم و شروع کردم . اینقدری بگم که هنوز تموم نشده ولی به نتایج جالبی دست پیدا کردم که قسمت هایی از اون رو اینجا می نویسم

وقتی فایل ائمه رو مرتب میکردم پوشه ای که به نام حضرت رقیه (سلام الله علیها) درست کرده بودم کنار پوشه حضرت زهرا (سلام الله علیها) قرار گرفت.

در پوشه حضرت زهرا (سلام الله علیها) مقاله ها را مرتب می کردم اولین مقاله شد " مظلومیت امیر المومنین( علیه السلام)" و آخرین مقاله شد" شهادت مظلومانه حضرت زهرا(سلام الله علیها".

هر طوری که خواستم در پوشه حضرت زهرا یک فایلی به نام قاتلین حضرت درست کنم کامپیوتر Eror می داد مجبور شدم نام آنها را در یک پوشه دیگه دسته بندی کنم.

برای هر پوشه رنگی انتخاب کردم، پوشه امام حسین (علیه السلام)قرمز شد و پوشه حضرت زهرا(سلام الله علیها) ارغوانی رنگ.

در پوشه حضرت زهرا(سلام الله علیها) برای هر دوره از حیات ایشان یک پوشه دیگر درست کردم و در آنها تعدادی مقاله قرار دادم، پوشه مظلومیت ایشان بالاترین تعداد مقاله را داشت.

کلی فکر کردم که پوشه حضرت زهرا(سلام الله علیها) را چه طور دسته بندی کنم آخرش به این دسته بندی رسیدم: اول میلاد و محبت های آخرین فرستاده خدا به ایشان، دوم سیلی و سوم آتش

 

[ شنبه ۱٩ فروردین ۱۳٩۱ ] [ ۱٠:۳٤ ‎ق.ظ ] [ مهدی حسینعلی ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

مجموعه ای از پرسشهایی که همیشه در ذهنم بوده و وقت زیادی را برای پیدا کردن آنها صرف کردم و اکنون بدون اتلاف وقت در اختیار شماست .
موضوعات وب
امکانات وب
...... .....