جام صبوح
صلی الله علیک یا حسن بن علی ایها المجتبی ( علیه السلام) 
قالب وبلاگ

[ دوشنبه ۳٠ آبان ۱۳٩٠ ] [ ۱۱:۳۳ ‎ب.ظ ] [ مهدی حسینعلی ]

چند روزی بیشتر تا محرم باقی نمانده، خوشا به حال کسانی که این محرم مبدا تحولشان شود و بتوانند به ندای "هل من ناصر ینصرنی" اربابشان لبیک گویند. خیلی دور از انتظار نیست وقتی "حر بن یزید ریاحی" توانست بعد از عمری سرسپردگی در حکومت جور رضایت ارباب را حاصل کند ماهم می توانیم .....فقط یک مطلب می ماند و آن هم : اراده ترک گناه

مولی خطاب به حر:

تو بدی کردی ولی بد نیستی                در کلاس عشق ما رد نیستی

توبلندی خصم دون پستت گرفت           خاک پای مادرم دستت گرفت

[ جمعه ٢٧ آبان ۱۳٩٠ ] [ ۱:۱٥ ‎ب.ظ ] [ مهدی حسینعلی ]

[ جمعه ٦ آبان ۱۳٩٠ ] [ ۱:۱٦ ‎ب.ظ ] [ مهدی حسینعلی ]

امامت تنها یک مقام حکومت ظاهری نیست، بلکه یک مقام بسیار والای معنوی و روحانی است، و امام علاوه بر رهبری حکومت اسلامی، هدایت همه جانبه را در امر دین و دنیا بر عهده دارد.فکر و روح مردم را هدایت کرده و شریعت پیامبر اسلام (ص) را از هر گونه تحریف و تغییر پاسداری می کند و به اهدافی که پیامبر (ص) برای آن مبعوث شد تحقق می بخشد.


ادامه مطلب
[ جمعه ٦ آبان ۱۳٩٠ ] [ ۱:۱۱ ‎ب.ظ ] [ مهدی حسینعلی ]

 نهمین نور امامت از اهل بیت پیامبر صلی الله علیه و آله نامش «محمد»  و کینه‏اش «ابو جعفر» و لقب او «تقی‏» و «جواد» است، در ماه رمضان سال 195 ه. ق در شهر «مدینه‏» و در خانه هشتمین امام، امام علی ابن موسی الرضا علیهما السلام دیده به جهان گشود [1] .

 


ادامه مطلب
[ جمعه ٦ آبان ۱۳٩٠ ] [ ۱:٠۱ ‎ب.ظ ] [ مهدی حسینعلی ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

مجموعه ای از پرسشهایی که همیشه در ذهنم بوده و وقت زیادی را برای پیدا کردن آنها صرف کردم و اکنون بدون اتلاف وقت در اختیار شماست .
موضوعات وب
امکانات وب
...... .....